tel. 91 579 31 28
abcrol@abcrol.pl

Kontakt

ABC ROL SP. Z O.O.

ul. Lipiańska 8
74-200 Pyrzyce
abcrol@abcrol.pl
tel.  91 579 31 28
fax  91 887 21 64

 

Oddział Płoty

ul. Jagiellonów 9
72-310 Płoty
m.szabat@abcrol.pl
tel. 505 228 303

 

Oddział Przytoczna

ul. Główna 24
66-340 Przytoczna
przytoczna@abcrol.pl
tel. 698 902 384

Robert Sadowski
Dyrektor
662 031 289
r.sadowski@abcrol.pl
Powiat:
Daniel Ptasznik
Doradca techniczno-handlowy
608 693 805
d.ptasznik@abcrol.pl
Powiat:
Pyrzyce, Myślibórz, Choszczno, Strzelce
Marcin Wiwacz
Doradca techniczno-handlowy
784 923 404
m.wiwacz@abcrol.pl
Powiat:
Kołobrzeg, Gryfice, Kamień Pom., Łobez, Świnoujście
Michał Garstka
Kierownik - oddział Przytoczna
698 902 384
przytoczna@abcrol.pl
Powiat:
Międzyrzecz, Gorzów, Sulęcin, Słubice, Swiebodzin, Krosno
Kamil Pietras
Szef serwisu
882 940 548
serwis@abcrol.pl
Powiat:
Filip Jędrzejczak
Sprzedaż części
668 882 161
czesci@abcrol.pl
Powiat:
Wojciech Goch
Doradca techniczno-handlowy
784 923 302
w.goch@abcrol.pl
Powiat:
Goleniów, Stargard, Gryfino, Szczecin, Police
Paweł Slemp
Doradca techniczno-handlowy
660 435 266
p.slemp@abcrol.pl
Powiat:
Świdwin, Drawsko, Wałcz

O nas:

ABC ROL istnieje na rynku od 2004 r.

Początkowo spółka zajmowała się sprzedażą używanych maszyn i części rolniczych na terenie woj. zachodniopomorskiego oraz skromną produkcją własnych części, lecz z czasem przekształciła się w prężnie działającą firmę. Od wielu lat pozostaje jednym z liderów tego rynku. Jej przedstawiciele znają się na branży, zarówno na maszynach, jak i na specyfice działalności klientów, dzięki czemu mogą spełnić ich oczekiwania. Wiedzą, że oszczędność czasu i pieniędzy jest dla każdego klienta istotnym czynnikiem. W czasach inwestycyjnej niepewności bardzo istotna jest bowiem możliwość obniżenia kosztów. Dążenie do podniesienia poziomu obsługi klientów, rozwoju sprzedaży i obsługi serwisowej jest ambicją ABC ROLu, którą firma konsekwentnie realizuje.

W 2014 r. firma ABC ROL dołączyła do znamienitego grona klubu Gazel Biznesu. 

 

Obszary działań przedstawicieli:

Załączniki: 
Galeria: